Erken Rezervasyon Uçak Bileti’ne Sıçradı!

Aralık 27th, 2013 | by sahibi
Erken Rezervasyon Uçak Bileti’ne Sıçradı!
Tayland
0

Erken rezervasyon dönemleri tatil severlerin çok sık kullandığı bir sistem haline geldi. Hem uygun fiyatlar ile tatil yapma fırsatı yakalayan tatilciler aynı zamanda son dakikaya kalan planlar yüzünden yer bulmakta sıkıntı da çekmiş oluyorlar. Hem istediğiniz otellerde tatil yapma fırsatı sunan erken rezervasyon hem de sezon fiyatlarından çok daha uygun fiyat seçenekleri sunuyor.

erken-rezervasyon-ucak-bileti

Tatil sezonu başlamadan yapılan rezervasyonları kapsayan erken rezervasyon dönemi rezervasyonları oldukça ilgi görüyor. Bunun başlıca nedeni erken rezervasyon sistemi sayesinde tatil seçeneklerinin inanılmaz fiyatlara düşmesi. Diğer bir nedeni ise çok yoğun geçen yaz dönemi içersinde istenilen otellerde yer bulma sıkıntısının yaşanmayacak olması.

Erken Rezervasyon Döneminde en çok tercih edilen otel bölgeleri ise;

Antalya Otelleri
Belek Otelleri
Bodrum Otelleri
Alanya Otelleri

Kemer Otelleri
Side Otelleri
Çeşme Otelleri
Kıbrıs otelleri
Girne otelleri

Marmaris Otelleri şeklinde yer alıyor.

İnanılmaz fırsatlar sunan erken rezervasyon dönemleri ek kampanyalar ile de tatil severleri bekliyor. 20.yılını kutlayan Touristica’nın gerçekleştirdiği kampanya kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. “Touristica’nın 20. Yılına özel uçak bileti 20 TL”   kampanyası sayesinde hem Akdeniz Otelleri’nde harika bir tatil yapma fırsatınız oluyor hem de bu tatil planınız için ulaşımda harika bir fırsat yakalamış oluyorsunuz.

Tüm avantajlarına rağmen erken rezervasyon sistemini kullanmaktan çekiniyorsanız; tedirgin olmanıza da gerek yok. Çünkü rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra erken rezervasyon sigortası sayesinde dilediğiniz zaman rezervasyonunuzu iptal ettirebilirsiniz. Yine erken rezervasyon sigortası ile paranızın iade edilmesini de isteyebilirsiniz.

Touristica 20.yıl 20TL kampanyası ile tatilinizi çok daha uygun fiyatlarla gerçekleştirmek için http://www.touristica.com.tr/erken-rezervasyon-otelleri adresinden bilgi alabilir isterseniz rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir