Pattaya Otelleri

Aralık 26th, 2013 | by sahibi
Pattaya Otelleri
Doğu Tayland
0

Pattaya otelleri hem konaklama hem de fiyat bakımından oldukça uygundur. Birçok farklı seçenek bulacağınız oteller arasında konforuna göre dilediğinizi seçmeniz mümkün.

pattaya-otel

13 $ ile 200 $ arasında fiyatlandırılan, kalitesine, imkanlarına ve eğlence merkezlerine yakınlıkları ile fiyatları değişen otellerin hepsi birbirinden güzel. Eğer tatil için Pattaya ’ya geldiyseniz Pattaya Beach Road üzerinde bulunan otellerde kalmanız tavsiye edilir. Pattaya plajına oldukça yakın mesafede olan bu bölgeden plaja yürüyerek gidebilirsiniz. Plajda denize girilmiyor ancak farklı su sporları yapabilir, güneşlenebilir yada hiçbir şey yapmadan temiz havanın tadını çıkartabilirsiniz. Üstelik otellerin sıklıkta olduğu bu bölge akşamları oldukça canlı, pazarların kurulduğu ve yürüyüş için ideal olan bir yer. Ayrıca fiyat olarak en uygun otelleri bulabileceğiniz bölge burasıdır ve Walking Street’e de oldukça yakın mesafede bulunmaktadır. Bu otellerin içerisinde en çok tavsiye edilen ve tercih edilen Hard Rock Hotel büyük alışveriş merkezlerine de oldukça yakın mesafededir. Konforlu ve zevkli döşenmiş odalarının yanı sıra lezzetli yemekleri ve otelden çıkmanıza gerek kalmayacak kadar renkli ve eğlenceli gece hayatı imkanlarını içerisinde barındırmaktadır.

Bunların yanı sıra Pattaya Discovery Beach Hotel, Baboona Beachfont Living Hotel, LK The Empress Pattaya, Gorver’s Hotel Pattaya, Baywalk Residence Pattaya, Baan Sila Hotel, Nautical Inn Hotel, Markland Beach View, A.A Pattaya Hotel kalınabilecek ve iyi hizmet sunan oteller arasında yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir