Pattaya turu 7 gece – Vizesiz

Ocak 23rd, 2014 | by sahibi
Pattaya turu 7 gece – Vizesiz
Tayland
0

Malezya Havayolları tarifeli seferi ile
Her Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi hareket…

1. Gün İSTANBUL – KUALA LUMPUR
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 13:00‘da buluşma.Ankara gibi diğer şehirlerden gelecek misafirler için iç hat seferleri ile ulaşım mümkündür. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Malezya Havayolları tarifeli seferi ile saat 15:00’de Kuala Lumpur’a hareket. Geceleme uçakta.

2. Gün KUALA LUMPUR – PATTAYA
Konforlu bir uçuş ardından yerel saat ile 07:10’da Kuala Lumpur’a varış ve 09:10 uçağı ile kısa bir yolculuk sonrası 10:15’de Bangkok havalimanına varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel taksiler ile otele ulaşım sağlayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz alanda karşılama ve rehber eşliğinde otele transfer hizmetini tur rezervasyonu sırasında satın alabilir. Yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrası Thailand’ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya’ya varış, otelinize yerleşme ve serbest zaman. Dileyen konuklarımız ekstra Thai masajı turuna katılabilirler. (25 Euro) Geceleme otelinizde.

3. Gün PATTAYA
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Pattaya Yüzen Çarşı Turu. (35 Euro) Bu turumuza yapay bir göl üzerinde bulunan çarşıyı özel tekneler ile geziyoruz. Tekneye bindiğinizde bir filmin içindeymişsiniz gibi hissedeceğinize eminiz. Aynı zamanda bölge halkının yaşam alanını ve özellikle Bayan ların yaşama katkılarını göstermek için kurulan bu yapay çarşıda tropikal meyveler ve tekstil ürünleri satın alabilirsiniz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.

4. Gün PATTAYA
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen konuklarımız için ekstra Million Year Stone Park ve Timsah Çiftliği Turu. (30 Euro) Çevresi tamamı orijinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta, yüzlerce timsahı bir arada görebilir, timsahların gösterisini izleyebilir, ayı, timsah, kaplan veya yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulabilirsiniz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.

5. Gün PATTAYA
Sabah kahvaltısının ardından gün boyu serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenen Mercan kayalıkları ile ünlü öğle yemekli MERCAN ADASI Turu. (50 Euro) Sınırsız güneş ve okyanus keyfi yaşayarak yorgunluğunuzu atabileceğiniz bu turda afişlerde gördüğünüz palmiye ağaçları, beyaz kum ve turkuaz deniz konseptinin içinde yer alacaksınız. Öğle yemeği menüsü Balık, Deniz mahsullü mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen dünyaca ünlü Alcazar Show turuna katılıp VIP koltuklarında birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği gösteriyi seyredebilirler. (35 Euro) Geceleme otelinizde.

6. Gün PATTAYA
Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşin tadını çıkarmak için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

7. Gün PATTAYA – BANGKOK – ISTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Akşam saatlerinde Bangkok Havaalanına transfer. (İsteğe bağlı ve ekstradır.) Pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarına tarifeli seferi ile Istanbul’a direkt uçuş. Istanbul Atatürk Havalimanına varış ve hizmetlerimizin sonu.İstanbul dışından genel ve Ankara Bayan gibi diğer illere bağlantısı olan misafirler,iç hatlar terminaline gideceklerdir.

** Programda belirtilen ekstra turlar en az 10 kişinin katılması durumunda yapılır ve fiyatları katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir