Phuket Otelleri

Aralık 31st, 2013 | by sahibi
Phuket Otelleri
Phuket
1

Phuket Tayland’ın en büyük adası olma özelliğine sahiptir. Olağanüstü tropikal güzellikleri, harika plajları, deniz üstü ve deniz altı atraksiyonları, yemekler, gece hayatı ve şovları ile her sene milyonlarca turiste ev sahipliği yapmakta.

phuket-otelleri

Andaman Denizi’nin İncisi lakabı ile bilinen Phuket adasında nerede kalmalı derseniz harika birçok otel mevcut. Her bütçeye göre otel bulma imkânı sunan Phuket Adası’nda gece hayatına ve harekete yakın olmak isterseniz Patong ve çevresinde kalmanız uygun olacaktır. Fakat sessiz ve gürültüden uzak ortamlarda aileniz ile birlikte tatil yapma isterseniz Karon Plajı’nı tercih edebilirsiniz. Kamala Plajı’ da bir çok harika otele ev sahipliği yapmaktadır fakat ücret olarak diğer yerele göre biraz daha yüksek fiyatlara sahiptir. Otelleri inceleyecek olursak, en lüks Phuket Otelleri Renaissance Phuket Resort and Spa, La Flora Resort Patong, Andara Resort Villas otellerdir. Daha uygun fiyatlı fakat yine konforlu olan oteller ve butik oteller; Twinpalms Phuket, Mom Tri’s Villa Royale, The Pavilions Phuket. En iyi plaj otelleri ise Katathani Phuket Beach Resort, Sala Phuket Resort and Spa, Dusit Thani Laguna hem lüks hem konforlu hem de birçok olanağı içerisinde bulunduran otellerdir.

Konaklama imkânını bir çok çeşidi ile misafirlerine sunan, konforu ve uygun fiyatı bir araya toplayan otelleri ile Phuket ve çevre adaları unutulmaz tatil fırsatları için sizleri bekliyor.

One Comment

  1. Serdar özkoç says:

    Hi I.M with you work I want you prf. Photography Thank you ınstagram .. serdarozkoc_photography easy you are here

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir