Tayland Gece Hayatı

Tayland Gece Hayatı

Kasım 28th, 2013
Tayland

Tayland geceleri ve Taylandlı seksi GoGo bar kızları

Bu gün hala dünya üzerindeki erkekler için cazibe merkezi olduğu, araştırmaya yer bırakmayacak bir gerçek.

Artan bu ilgi neticesinde, Tayland eskiden olduğu kadar kadar ucuzdur diyemeyiz. Seks işçisin kızların fiyatları yükselmesinin yanısıra, beraberinde, konaklama ve yeme içme fiyatları da paralel olarak arttı.

Sex turizmindeki “hizmet etme kalitesi” de artış göstermiştir, yıllar içinde Tayland da yaşanan turist akını, alışkanlıkları ve talepleri değiştirmiş olmalı ki, eskiye göre kızların tavır ve davranışları değişmiştir. Ancak Tayland’ın önüne geçilemez en belirgin özelliği ise, halen dünya üzerindeki her iki erkekten birinin, içinde gizlediği fantezilerini, egzotik ve seksi özgür kızlarla beraber gerçekleştirebileceği, dünyadaki sayılı ülkelerden birisi olmaya devam ediyor.

Tayland, kendinizi çok rahat hissedeceğiniz ve dost canlısı insanlarla dolu bir yerdir.Halkın felsefesinde “snook” yani eğlence anlayışı çok önemlidir.Dolayısıyla, her akşam sokaklardaki mutlu insanları görmek sizi şaşırtmayacaktır.

Eğelence mekanlarının kapanış saatleri, içki kullanım yaşı hakkında;
Tayland da bir çok bar ve gece kulübü, zorunlu olarak gece saat 01:00 kapanıyor.Bu kapanış saati, genel olarak tüm Tayland bulunan popüler ve kalabalık yerlerde geçerli.Fakat, eğlence bölgesi olan RCA  da saat 02:00 kadar açık tutuluyor, bunu sebebi ise , halkın burada yaşamını sürdürmüyor olması.

Gece kulübü ve barlara girebilmeniz için en 20 yaşında olmalısınız.Bu kural zaman zaman sıkı uygulanıyor, RCA gibi eğlence yerlerine girerken pasaportunuz isteniyor.Başkentin ve ülkenin diğer bölümlerinde, bu kural biraz daha gevşetilmiş durumda.Aslında, neredeyse tüm bar ve gece kulüplerinde, “kimlik kontrolü yapılmamaktadır” yazıyor.

Tayland ve Tayland Gece Hayatı denince akla ilk gelenler;

Go-Go Barları:

Go-Go barları, tayland gece hayatının lokomotifi ve bu ülkeyi ziyaret eden milyonlarca turist in buraya gelme sebebi.Daha önce hiç tayland a gelmemiş insanların bile mutlaka bildikleri kavram.
Go-Go bar mantığı nedir diye soruyorsanız; basitce şudur; üstsüz dansçı kızların seksi şov yaptıkları bar yada gece kulüpleri…

Ladyboys Kabere Şovları,
Disko ve Kulüpler,
Canlı Müzik Orkestraları
Uluslar arasu ünlü DJ ler

Sizi sıkıntıya düşürmeyecek 3 önemli GO-GO bar kuralı;

Tayland Go Go Bar Kızları

1- Fotoğraf çekmeyin

Yanınızdaki gerek telefonunuz ve gerekse de cep telefonunuzu kullanarak asla fotoraf çekmeyin.

2- Piste çıkıp kızlarla dans etmeyi denemeyin!

Alkolü fazla kaçırıp, pistte birbirinden güzel kızları görünce dayanamayıp, kendinizi onların arasına atmaya kalkmayın.

3- Cep telefonunuzu otelde bırakın

Evet, bu aslında önemli bir alışkanlığınız olmalı. Olur olmaz yerde, sehpanın üzerine iphone 5 telefonunuzu koymayın; her an yok olabilir.

 

4 Comments

 1. berk oz says:

  Merhaba arkadaslar ben taylanda yasiyorum sorusu olan arkadaslara her sekilde yardimci olabilirim.ozellikle LGBT arkadaslara her turlu yardimci olabilirim .maddi degil ancak manevi bakimdan olabildigince destek cikarim mail adresim mind_po11@outlook.com skype adresim de aynidir. Sorusu olan bana bu adrrsten ulasabilir.

 2. Pingback: Tayland Gece Hayatı | Gezilecek Yerler

 3. eyüp says:

  Selam ben Muğla Marmaris’te yapiyorum ben ve bi arkadaşım Tayland gelmeyi düşünüyoruz ama oraya ilgili hiç bilgimiz yok gercekten güzel ve Insanlar dedikleri kadar varsa 24 günlüğüne gelmeyi düşünüyoruz bize gercekten yardımcı olacaksınız geliriz

  • sahibi says:

   Eyüp Bey,
   Bu konuda şöyle yardımcı olabiliriz.
   Uzak Doğu turları satan bir turizm acentesi ile bağlantıya geçmenizi önerebiliriz.
   Tayland’a gitmenizi tavsiye ediyoruz.
   Umarız, bu tatili gerçekleştirirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir